Znaki nadchodzącej rewolucji

Wpis ten miałem już opublikować pod koniec 2013 roku, jeszcze przed wybuchem rewolucji na Majdanie (!), ale jakoś czasu brakło i pojawiły się inne, ważniejsze sprawy. Europejski 11 września, jaki wydarzył się tydzień temu przypomniał mi o poniższym czekającym od ponad roku tekście.

??????????????

Euromajdan to tylko próbka i pewien początek

Znaki nadchodzącej rewolucji

To, że architekci Nowego Porządku Światowego planują jakiś kataklizm o zasięgu globalnym nie powinno nikogo dziwić, kto ma choćby pobieżne pojęcie o walce, jaka się toczy między Państwem Bożym a Państwem Ziemskim od tysięcy lat oraz o wydarzeniach politycznych najnowszych czasów. W ostatnich wiekach siły wrogie religii objawionej cechują się coraz to lepszą organizacją centralną, co przejawia się w coraz to liczniejszych i skuteczniejszych rewolucjach. Zależy im również na tym, aby zmniejszyć liczbę ludności na ziemi, aby ta była łatwiej kontrolowana. O zbyt licznej liczbie ludzi, zgodnie z ideologią Malthusa, pisał na początku XX wieku m.in. Aldous Huxley.

A w ostatecznym rozrachunku chodzi, rzecz jasna, o zniewolenie narodów poprzez koncentrację wszelkiego kapitału (dóbr materialnych i siły nabywczej) w jak najmniejszej ilości rąk i tym łatwiej przygotować przyjście wyczekiwanego przez żydów „Mesjasza”, czyli zapowiedzianego w Apokalipsie św. Jana Antychrysta.

Tajne stowarzyszenia, które od wieków pracują nad tym planem działają tylko po części w sposób tajny. Lubują się jednak także w puszczaniu sygnałów, czy to w literaturze, czy w kinematografii. Oto tylko częściowa lista filmów z 2013 roku, które mówiły o globalnym kataklizmie i katastrofach, o końcu świata albo chociaż pewnego etapu historii człowieka, o przetrwaniu pewnej małolicznej resztki, zniszczeniach powszechnych, światowych kryzysach, konfliktach zbrojeniowych i masowej skali cywilnych:

Broken City, The Gatekeepers, Władza, Dark Skies, Snitch, Emperor, Welcome to the Punch, Oblivion (Niepamięć), The Numbers Station, Generation Um, Aftershock. Miasto chaosu, No one lives, Olympus Has Fallen (Olimp w ogniu), White House Down (prawie identyczny film, jak ten poprzedni), The East, The Purge (Noc oczyszczenia), This is the End, 1000 lat po ziemi, Świat w płomieniach, World War Z. The Oral History of the Zombie War, Killing Season, Frankenstein’s Army, I Declare War, Wasteland, RIPD. Agenci z zaświatów, Elizjum, Percy Jackson. Morze potworów, Dary Anioła: Miasto kości, Scenic Route, The World’s End, Empire State, You’re Next (Następny jesteś ty), Upside Down (Odwróceni zakochani), The Colony, Fright Night 2. New Blood, Labirynt, Thor 2. The Dark World, The Hunger Games: Catching Fire, The Philosophers, Out of the Furnace, New World, No Place on Earth, They See Your Every Move. Closed Circuit, The End of Time (Koniec czasu)

Było ich w owym roku więcej, ale lista ta niech wystarczy. W 2014 roku kolejna seria filmów o podobnej treści pojawiła się na ekranach kinowych, ku uciesze ogłupionych mas, które może jeszcze dożyją zapowiadanych tam wydarzeń.

A ponieważ obecnie panującą wśród opanowanych mas ideologią jest właśnie nihilizm (nikogo nie obchodzi religia, polityka, ludzie są bez przekonań i nic nie ma wartości nieśmiertelnej), dlatego film „Noc oczyszczenia” uważam za szczególnie wiele mówiący o planach snutych przez tajne stowarzyszenia. Chodzi mianowicie o doprowadzenie do rewolucji na ulicach, tak, aby ludzie sami swoją liczbę pomniejszyli i w ten sposób stali się sami instrumentem własnej zagłady. Wtedy będą mogły interweniować „rządowe” (kto się jeszcze łudzi, że to słowo ma jakiekolwiek znaczenie w którejkolwiek nowoczesnej „demokracji”?) siły i powiększyć skalę konfliktu i przelewu krwi.

Stanowiłoby to najlepszy wstęp do prawdziwej rewolucji i pole do popisu dla wyczekiwanego przez żydów Antychrysta, który przyjdzie panować jako król na ziemi i pojedna zwaśnionych, położy (pozorny) kres wszelkim problemom politycznym i ekonomicznym i przywróci porządek na ziemi. Zgodnie z planem snutym od dawna.

A tymczasem, kto rozumie, niech bacznie obserwuje narastający gniew ludzi, rosnącą kontrolę Państwa (które jest w rękach możnych tego świata) i przyszłe zamieszki uliczne. Wszystko oczywiście pod kontrolą.

Pelagiusz z Asturii

5 comments on “Znaki nadchodzącej rewolucji

 1. Jestem ciekawy jaka jest opinia Pana Pelagiusza na temat ostatnich wydarzeń z Paryża – szczególnie kwestii islamskiej… Czy Pan Pelagiusz mógłby kiedyś uczynić wpis na swoim blogu dot. islamu – przedstawiając nauczanie, opinie ludzi Kościoła którzy zetknęli się z tą szatańską zbrodniczą ideologią na przestrzeni dziejów.. Wiele osób jest wprowadzanych w błąd ohydnymi stwierdzeniami typu „wierzymy w tego samego Boga”, „bracia w Abrahamie”, nie wspominając o świetokradczych(?) „dniach islamu”… Pozdrawiam.

  • Szanowny Panie,

   Na studiach profesor opowiadał, że Islam jest wytworem żydowskim. Nawet jeśli Mahomet rzeczywiście istniał.

   Z pewnością coś napiszę.

   A co do „Charlie Hebdo”, wszystko na to wskazuje, że była to operacja specjalna, która się udała. Islam jest religią przemocy, ale tu prawdopodobnie nie chodziło i Dżihad.

   In Christo Rege,
   Pelagiusz

 2. przemądrzałe bydlę pisze:

  „W ostatnich wiekach siły wrogie religii objawionej cechują się coraz to lepszą organizacją centralną, co przejawia się w coraz to liczniejszych i skuteczniejszych rewolucjach. Zależy im również na tym, aby zmniejszyć liczbę ludności na ziemi, aby ta była łatwiej kontrolowana. O zbyt licznej liczbie ludzi, zgodnie z ideologią Malthusa, pisał na początku XX wieku m.in. Aldous Huxley.”

  Bergoglio właśnie odpłynął w maltuzjanizm:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1356839,Mocne-slowa-papieza-Katolicy-nie-musza-byc-jak-kroliki

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s