Z okazji trzynastej rocznicy zburzenia nowojorskich wieżowców

Dziś już mało kto przyjmuje oficjalną wersję wydarzeń. Ale należy jeszcze poczekać, jak z Pearl Harbor, na potwierdzenie prawdziwej wersji przez rząd amerykański. Chyba, że już nie będzie to potrzebne.

Pelagiusz9-11-01-world-trade-center-collapse-footage

Dziesiąta rocznica
J.E. bp Ryszard Williamson
Komentarz Eleison Numer CCXX (220)
1 października 2011

Dziesiąta rocznica 9-11 nadeszła i przeszła – w dniu 11 września. Amerykańskie media tak mocno z tej okazji lały sentymentalizmem, że niedawne ulewne deszcze na wschodnim wybrzeżu wydają się być jedynie przelotną mżawką. Zanim jednak nawet samo zadawanie pytań stanie się „antysemityzmem”, spróbujmy wraz z amerykańskim komentatorem, wykazującym się bezsporną inteligencją i uczciwością, spytać się o realia tych wydarzeń.

Komentatorem tym jest dr Paul Craig Roberts, który oznajmił kilka miesięcy temu o przejściu na emeryturę i zaniechaniu pisania, był, bowiem zniechęcony brakiem czytelników zainteresowanych prawdą. Na szczęście jego emerytura nie trwała zbyt długo, bowiem jest on tym,który pisze prawdę, a takich dzisiaj nie ma niestety za wielu. W artykule p.t. „In America Respect for Truth is Dead” („W Ameryce nie ma już szacunku dla prawdy”), opublikowanym 12 września na portalu infowars.com, sugeruje on, że utrata prawdy, zarówno w sprawie wydarzeń 9-11 jak i w czasie dziesięciu lat po nich, jest prawdziwym dramatem, w rzeczywistości obejmującym cały świat.

Dr Roberts posiada naukowe wykształcenie i właśnie jako naukowiec mówi, iż został całkowicie przekonany, właśnie na podstawie naukowych dowodów zaprezentowanych podczas konferencji na temat wydarzeń 11 września, która odbyła się na w dniach 8-11 września na Ryerson University w kanadyjskim Toronto. W ciągu czterech dni wybitni naukowcy, uczeni, architekci, inżynierowie zaprezentowali owoce swoich badań dotyczących wydarzeń 9-11 (ich wyniki mogą być jeszcze dostępne na http://www.ustream.tv/channel/thetorontohearings). Dr Roberts pisze, że ich badania „dowiodły, iż budynek WTC-7 jest klasycznym przykładem kontrolowanego wyburzenia, a materiały wybuchowe zburzyły dwie Wieże WTC. Nie ma absolutnie co do tego żadnych wątpliwości. Ktokolwiek twierdzi coś przeciwnego, nie posiada do tego żadnych naukowych podstaw, którymi mógłby się podeprzeć. Ci, którzy wierzą w oficjalną wersję wydarzeń, wierzą w cuda, które opierają się prawom fizyki”.

Dr Roberts cytuje kilka z wielu naukowych dowodów zaprezentowanych na konferencji w Kanadzie, na przykład fakt niedawnego odkrycia śladów nano-thermitu w pyle powstałym po runięciu Wież. Pisze on iż „ukazanie złych intencji [wykonawców zamachu – przyp. Tłumacza] jest tak ogromne, że dla większości czytelników będzie to wyzwanie dla ich emocjonalnej i mentalnej siły”. Rządowa propaganda i “Sprostytuoowane media”* posiadają tak wielką siłę kontroli umysłow, że większość ludzi poważnie wierzy w to, że tylko „konspiracyjne czubki” podważają rządową wersję. Niestety, fakty, nauka i dowody nie są już brane pod uwagę (ktoś, kogo znam, się z tym zderzył!). Dr Roberts cytuje pewnego profesora prawa z Chicago i Harvardu, który mówi, że wszystkich tych, którzy mają wątpliwości – na podstawie faktów – co do rządowej wersji – należy pozamykać!

G.K. Chesterton powiedział kiedyś słynną mądrość, iż ludzie, którzy przestają wierzyć w Boga, nie tyle w nic nie wierzą, lecz uwierzą we wszystko. Spośród milionów ludzi nie wierzących w fakty dotyczące 9-11, są katolicy, którzy nie mogą albo nie chcą widzieć dowodów na to, że 9-11 była „robotą od środka”, którzy nie mogą bądź nie chcą dostrzec prawdziwie religijnego wymiaru światowego triumfu gwałcących umysł kłamstw, które właśnie wydarzenia 9-11 reprezentują. Niech ci katolicy naprawdę uważają. Bowiem mówienie, iż ryzykują oni utratę Wiary, może wydawać się strasznie wielką przesadą, ale czy nie mamy z przeszłości przerażającego przykładu jakim było Vaticanum II ? Czy nie wydarzyło się wtedy to, że w latach 1960. tak wielu katolików przyjęło z wielką sympatią współczesny świat z myślą, że to ich Kościół powinien się do niego dostosować? Czy właśnie Vaticanum II nie był tego rezultatem? I co zrobił z ich Wiarą?

Kyrie eleison.

Tłumaczenie z języka angielskiego za „Katolik. Głos Tradycji”. Drobne poprawki naniesione przez Pelagiusza w oparciu o oryginał zamieszczony na forum CathInfo. Polskie tłumaczenie znajduje się również w serwisie Bibuła, być może służyło ono za podstawę (lub jest tożsame z) tekstu na stronie „Katolika”. * W oryginale gra słów: „Presstitute media”, od press”, czyli prasa” i „presstitute”, co brzmi prawie jak „prostitute”, czyli „prostytutka”. (przypis Pelagiusza)

© 2011-2013 Richard N. Williamson. All Rights Reserved.

A non-exclusive license to print out, forward by email, and/or post this article to the Internet is granted to users who wish to do so provided that no changes are made to the content so reproduced or distributed, to include the retention of this notice with any and all reproductions of content as authorized hereby. Aside from this limited, non-exclusive license, no portion of this article may be reproduced in any other form or by any other electronic or mechanical means without permission in writing from the publisher, except by a reviewer who may quote brief passages in a review, or except in cases where rights to content reproduced herein are retained by its original author(s) or other rights holder(s), and further reproduction is subject to permission otherwise granted thereby.

Permissions inquiries should be directed to editorial@dinoscopus.org.

12 comments on “Z okazji trzynastej rocznicy zburzenia nowojorskich wieżowców

 1. dziendoberek pisze:

  możliwe źródła:
  http://glostradycji.blogspot.com/2011/12/dziesiata-rocznica-bp-richard.html
  http://www.bibula.com/?p=44668

  autor 9 -11 się podpisał?

  11 reprezentuje pierwsze 11 stopni masońskich, mających na celu walkę z „podłymi katolickimi cnotami”.
  9 (1+8) ma takie samo znaczenie jak 18 = 6+6+6=666.Znamię bestii.

  x. dr Luigi Villa / sekretarz o. Pio / i czasopismo katolickie Chiesa Viva http://www.chiesaviva.com
  http://semperfidelisetparatus.blogspot.com/2013/04/mitra-czy-satanistyczno-masonska-korona.html

 2. ojciec Torquemada pisze:

  Operacja 9/11 była od dawien dawna zaplanowanym preludium do III wojny światowej między politycznym syjonizmem i światem islamu w wyniku której obie strony konfliktu wraz ze swoimi poplecznikami mają nawzajem się wyniszczyć a wówczas Nowy Porządek Światowy ma stać się faktem dokonanym-pisał o tym już w 1871 r. słynny amerykański wolnomularz Albert Pike do swojego ,, brata” Mazziniego. Dziś cały obszar Bliskiego Wschodu wrze jeszcze bardziej niż w czasie wojny Jom Kipur czy czasów wypraw krzyżowych- na terenie Iraku i Syrii powstaje islamski kalifat rodem z czasów podbojów mahometańskich-rozprawa między światem arabskim a kurnikiem żydowskim w Palestynie wchodzi w decydującą fazę , świat zachodni ma założony przez syjonistów akumulator na …… ( chyba łatwo się domyśleć na jakiej wstydliwej części ciała) , islamiści rozpieszczeni socjalem przez socjalistyczne rządy płodzą się w Europie jak króliki i coraz butniej podnoszą głowę ( swoją drogą są oni biczem Bożym na sprostytuowaną , niegdyś katolicką Europę ) – za niecałe 3 lata setna rocznica objawień w Fatimie , innymi słowy wszystko jest jeszcze przed nami. Na zakończenie dodam że za 11 września stoją uczniowie i wnuki tych którzy rozpętali dwie poprzednie wojny globalne , masakrę pod Verdun, rewolucję Lenina i finansowali partię Adolfa Hitlera , a przy okazji skazali na śmierć swoich braci ze wschodniej Europy bo ci byli zbyt biedni i brudni na ich wysokie progi.

  • dziendoberek pisze:

   „na terenie Iraku i Syrii powstaje islamski kalifat ”

   Raczej wahabicki kalifat. Wahabici = judaiści Narodu Przebranego za Saudów z Arabii Saudyjskiej.

   Szefem ISIS jest agent Mossadu a uzbrojenie jest amerykańskie.

   According to Veterans Today, and our research the ISIS leader is a Mossad agent.
   http://2127news.net/2014/09/ground-breaking-benghazi-is-the-answer-mosad-was-behind-911-and-mossad-runs-isis-what-is-next-another-911/

   Budowę meczetów w Europie sponsoruje Arabia Saudyjska.

   W Iraku za Saddama, Syrii Katolicy , chrześcijanie nie byli mordowani tak jak to się ma ostatnio wraz z pojawieniem się najemników z USraela.

   • ojciec Torquemada pisze:

    Dziękuję za sprostowanie tych jakże ważnych informacji-czy to prawica czy lewactwo, oni zawsze mają niemal wszędzie swoich ludzi, sam zresztą islam jest rabinacką szczepionką na chrystianizm.

    • Szanowny Panie,

     Doprawdy, nawet na uniwersytecie się tego uczyłem, że Islam był szeptany przez żyda w ucho dzikiego araba, a ten odśpiewał Koran i voilà. Sam Mahomet nawet czytać i pisać nie potrafił, a jedyni, którzy potrafili w tamtych rejonach, to kupcy żydowscy.

     In Christo Rege,
     Pelagiusz

     • ojciec Torquemada pisze:

      W judaizmie jest termin GOLEM-to taki stwór którego,, stworzył” rabin z Pragi i który miał niszczyć wszelkich nieprzyjaciół Izraela ( dokładnie nie znam tej historii, piszę tylko z pamięci). Takich golemów szkodzących Kościołowi i ludzkości a ochoczo wspieranych przez synów Izraela było wiele w dziejach- Islam i imperium ottomańskie, Prusy i Niemcy Bismarcka ( żelazny kanclerz nie był wcale taki żelazny , wprost przeciwnie-był posłuszny jak pies niejakiemu Bleichrederowi , wpływowemu bankierowi , zausznikowi Rotschyldów ) , Bolszewia a teraz Stany Zjednoczone ( przy całym szacunku do sedewakantystów w tym kraju, USA to prawdziwa forteca Kościoła w porównaniu z resztą postkatolickiego świata).Historia każdego z tych państw ma pewien schemat : poparcie żydostwa , wielki rozkwit i w końcu sromotny upadek , ew. rozbiórka na mniejsze podmioty polityczne . w końcu przerzucenie energii ( czytaj : kapitału i złota) na inny twór który ma dokonywać dalszych zniszczeń. Potwierdzają się słowa Mojżesza które zapisał na wieczną pamiątkę w Księdze Powtórzonego Prawa rozdz. 28 – ,, In gentibus quoque illis non requiesces , neque erit requies vestigio pedis tui”-,, W narodach tych też nie odpoczniesz ani nie będzie odpocznienia stopom nóg twoich”( Oczywiście jeśli ku swej zgubie odrzucisz Tego którego pośle do Ciebie Pan by Cię zbawić!)

      • przemądrzałe bydlę pisze:

       „żelazny kanclerz nie był wcale taki żelazny , wprost przeciwnie-był posłuszny jak pies niejakiemu Bleichrederowi , wpływowemu bankierowi , zausznikowi Rotschyldów”

       Gdzie można coś o tym przeczytać?

       • ojciec Torquemada pisze:

        Odsyłam do książek pana Pająka, min. ,, Kościół do katakumb, Polska do kasacji”-chyba że ma Pan jak wielu ludzi jakieś ALE do jego osoby.

 3. Papierowy Organista pisze:

  Hehe, tyle się pojawiło filmów i filmików zaraz potem, ale oczywiście to były teorie spiskowe. Ja sam obejrzałem kilkanaście filmów w zwolnionym tempie, i naprawdę nie trzeba mieć doktoratu z oglądania, żeby mieć całkowitą pewność, że to nie samoloty, ale kontrolowane wyburzenie zniszczyło obie wieże.

 4. Piotr z Częstochowy pisze:

  interesujące „sprawy” poruszają sz.p Torquemada i dziendoberek…. gdyby tak raczyli podać źródła tych ciekawych danych… chciałoby się (mnie :) ) dowiedzieć więcej :). Pozdrawiam.

  • ojciec Torquemada pisze:

   Odsyłam pana Piotra z Częstochowy do wyżej już wspomnianego pana Pająka ( oczywiście p. Pająk jest bardziej popularyzatorem niż ekspertem w danych zagadnieniach, niemniej wykonuje on dużo świetnej roboty),kopalnią wiedzy o Montinim ( alias Pawełku VI ) jest blog semperfidelisetparatus.blogspot.com ( sam wyleczyłem się dzięki jego lekturze z lefebryzmu ), wreszcie polecam książkę ,, Epifanius-ukryta strona dziejów ” wydawnictwa Antyk Marcin Dybowski -prawdziwa encyklopedia wiedzy z tematyki wolnomularskiej dla mniej wtajemniczonych. Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s