X. Cekada komentuje konsekrację dokonaną przez biskupa Williamsona

Print

Na stronie Restoration Radio Network można posłuchać (albo ściągnąć i posłuchać) programu radiowego w języku angielskim z x. Antonim Cekadą na temat niedawno dokonanej przez biskupa Ryszarda Williamsona konsekracji biskupa Jana Michała Faure’a.

Oto opis programu:

Sezon IV. Epizod 43: Bp Williamson konsekruje biskupa

W trzecią rocznicę założenia Radia Restoration, witamy z powrotem x. Antoniego Cekadę, aby omówić niedawną konsekrację biskupią Jana Michała Faure’a [dokonaną] przez Jego Ekscelencję biskupa Ryszarda Williamsona. Nowy biskup był kolegą z klasy x. Cekady i został wyświęcony w tym samym roku. Dzieląc się pewnymi osobistymi przemyśleniami o tym nowym biskupie, xiądz Cekada omawia dokonany czyn oraz to, jak się on ma wobec kościelnego prawa i nauczania.

Xiądz omówił również reakcję FSSPX, Watykanu oraz różnych innych środków przekazu, przedstawiając jednocześnie swoje własne myśli dotyczące znaczenia tego czynu.

Stefan Heiner prowadzi ten program, który jest udostępniony przez Network za darmo, upamiętniając trzecią rocznicę jego istnienia. Celowo został nagrany w jedno z głównych świąt Matki Bożej i zawsze dziękujemy Jej za Jej opiekę nad naszym apostolatem.

Programu można wysłuchać tutaj.

Pelagiusz z Asturii

Reklamy

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s