Nowy blog poświęcony Matce Bożej i “Rodzina chrześcijańska jaką być powinna”

Niedawno temu powstał ciekawy i bardzo pożyteczny blog poświęcony Dziewicy Niepokalanej, ze szczególnym uwzględnieniem nie tylko nabożeństwa ku Jej czci, ale również tematyki katolickiej rodziny, którą prześladuje masoński porządek światowy w rządach państw i nawet w obecnych strukturach Novus Ordo z Bergoglio na czele (swoją drogą to, że zboczeńcami się zajmuje na „Synodzie o rodzinie”, zamiast zaradzeniu prawdziwemu prześladowaniu rodziny, woła o pomstę do nieba. Ale cóż można się spodziewać po obrzydliwym heretyku…).

Blog zatytułowany jest „La gloria de la Santisima Virgen”. O jego celu można przeczytać tutaj.

Bohater, którego imieniem podpisuje się jego Redaktor, to Juan Arecharaleta, młody, niezłomny hiszpański wojownik dla wiary świętej katolickiej.

Gorąco polecam częste odwiedziny wspomnianego blogu, a na początek polecam kolejno ukazujące się fragmenty książki x. Feliksa Cozela, Rodzina chrześcijańska jaką być powinna (1927 rok):

I. Wstęp

II. Nowożeńcy

III. Ślub

IV. Wesele

V. Dom chrześcijańskiej rodziny

VI. Ojcostwo, macierzyństwo

VII. Mąż, ojciec rodziny

VIII. Ciąg dalszy

IX. Ciąg dalszy

X. Ciąg dalszy

Żywię nadzieję, że nowopowstała strona przyniesie pożytek duchowy zwłaszcza ludziom przygotowującym się do małżeństwa jak i korzystającym z łaski tegoż sakramentu.

Pelagiusz z Asturii

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s