Hans Küng już nie jest krytykiem „Papieża”, popiera Franciszka

Już nic nie pozostało do krytykowania…

Hans Küng już nie jest krytykiem „Papieża”, popiera Franciszka

  hans-kung6

Apostoł Piekieł wraca z kolejnym wywiadem, prawie jak Franciszek. Na początku bieżącego roku powiedział niemieckiemu lewicowemu magazynowi „Der Spiegel”: „Nie jestem heretykiem”; tym razem ponownie zachwala chaos spowodowany przez „Papieża” Franciszka, głowę modernistycznej sekty soborowej.

W wywiadzie z „Südwestpresse” (cały oryginał niemiecki tutaj), szwajcarski apostacki „teolog”, który wierzy, że pójdzie do nieba pomimo swej apostazji i to nawet po popełnieniu swego zapowiedzianego samobójstwa, ogłosił: „Jestem pełen radości, że nie muszę być już krytkiem Papieża”. Ach, czyżby nastąpiła nagła przemiana serca? Nie, wcale nie; to tylko program „Papieża” jest obecnie w istocie programem Hansa Künga, zatem już nie zachodzi potrzeba sprzeciwiania się i krytykowania.

Proszę przeczytać artykuł streszczający wywiad tutaj:

Zatem najsławniejszy na całym świecie krytyk Papieża już nie jest krytykiem Papieża ponieważ, w istocie, już nic nie pozostało do krytykowania… Nikt by tego nie wymyślił.

Więcej o Hansie Küngu i Franciszku:

Z języka angielskiego tłumaczył Pelagiusz z Asturii. Źródło: Novus Ordo Watch. Gorąco polecam stronę Novus Ordo Watch, którego tylko wyjątkowo kiepską i przede wszystkim niebezpieczną podróbką jest tak zwana Kronika Novus Ordo, w której niedouczony krytykant wciąż piętnuje swój własny „kościół” i swego własnego „Papieża”. Novus Ordo Watch tym się od niego odróżnia, że każdy praktycznie artykuł zawiera poważne argumenty teologiczne, a nie same subiektywne dywagacje niedouczonego krytykanta.

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s