„Chwasty Bergoglio.” 4. Trzynastu Apostołów Antychrysta

„Jego Świątobliwość Papież Franciszek”, czyli „Namiestnik Jezusa Chrystusa, Następca Księcia Apostołów, Najwyższy Kapłan Kościoła Powszechnego, Prymas Włoch, Arcybiskup i Metropolita Prowincji Rzymskiej, Głowa Państwa Watykańskiego”, a tak naprawdę zagożały wróg Chrystusa Pana i Jego Mistycznego Ciała.

Primus inter pares: „Jego Świątobliwość Papież Franciszek”, czyli „Namiestnik Jezusa Chrystusa, Następca Księcia Apostołów, Najwyższy Kapłan Kościoła Powszechnego, Prymas Włoch, Arcybiskup i Metropolita Prowincji Rzymskiej, Głowa Państwa Watykańskiego”, a tak naprawdę zagożały wróg Chrystusa Pana i Jego Mistycznego Ciała.

Kto jest trzynastym apostołem Antychrysta? Ten, którego różne Dextimusy nazywają Papieżem i Wikariuszem Chrystusa na ziemi.

„Wzrost obojętności w [dziedzinie] religii oraz słabość władzy rozumującej, dzięki rozpowszechnianiu zmysłowych i subiektywistycznych filozofii od czasów Kartezjusza, powstrzymują ludzi od zauważenia pełnych konsekwencji żydowskiego sprzeciwu wobec Boskiego Planu co do społecznego porządku świata za pośrednictwem Mistycznego Ciała Chrystusa. Jako że tylko jeden jest świat i jeden dla tego świata Boski Plan, Mesjasz, którego wyczekują Żydzi musi być czysto przyrodzony. Jedność i pokój nadchodzącej ery mesjanistycznej muszą wobec tego być zaprowadzone poprzez podporządkowanie wszystkich narodów narodowi żydowskiemu. Tak więc marzą oni o ustanowieniu, na czysto przyrodzonym poziomie, unii, którą Bóg dąży do zaprowadzenia na nadprzyrodzonym poziomie Mistycznego Ciała z poszanowaniem cech narodowych i różnorodności narodowych powołań w Chrystusie. Żydzi sprzeciwiają się zatem całemu porządkowi świata, zbudowanemu na Boskości Chrystusa, a ich wpływ w każdej sferze, w masonerii i ruchach komunistycznych, w finansach, w prasie i świecie filmowym, będzie sprzyjał naturalistycznym celom masonerii i rewolucyjnych towarzystw, jednocześnie pchając je w kierunku państwa światowego, w którym rasa żydowska będzie najwyższa (ang. „supreme”). W związku z tym, gdy czytamy w przemówieniu transmitowanym przez głównego rabina Juliana Weilla (Radio Paris, 27 marca, 1931): «Żydowska Pascha … zwrócona jest ku przyszłości i stwierdza z ostatecznym i radosnym przekonaniem wyzwolenie mające nadejść oraz Mesjańską Paschę ludów świata», wiemy, co to oznacza dla tych, którzy wierzą w Boskość naszego Pana.” (o. Fahey C.S.Sp., Mistyczne Ciało Chrystusa w nowoczesnym świecie, rozdzial VI. Agenci rewolucji, przekład własny z The Mystical Body of Christ in the Modern World, ss. 73-74)

Ponowne sprowadzenie Kościoła katolickiego do katakumb i zastąpienie go w sferze publicznej modernistycznym neokościołem, którego „Papieżem” jest Bergoglio to jeden z ostatnich etapów zaprowadzania panowania przyrodzonego Mesjasza Żydów.

Pelagiusz z Asturii

Reklamy

4 comments on “„Chwasty Bergoglio.” 4. Trzynastu Apostołów Antychrysta

  1. ANTONINUS PIUS pisze:

    A ci którzy mienią się elitą świata Tradycji nic nie widzą ani tym bardziej nic nie mówią , nic nie robią ani nic nie zauważają. Budują tylko kolejne kaplice i kościoły w łączności z tym który ma przygotować odbudowę trzeciej świątyni jerozolimskiej i zniszczyć wszelki resztki starego porządku.

  2. A-a pisze:

    „SAMI SWOI”

  3. Marco pisze:

    „żyd żyda nie wyda”- żyd odżydzony to taki,który najpierw zrzeka się swoje wybraństwa – czyli władzy nad światem, gojami itp, dopiero później może przyjąć chrzest i się nawracać… ale historia zna mało takich przypadków – polecam „Cywilizacja żydowska” F.Koneczny

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s